• 0
Free delivery
100% money back guarantee
Help 7 days a week
Nasza historia

MALSEN urodzony
w Norwegii

   

Inspiracja prosto z Norwegii

Inspiracja  prosto z Norwegii

To właśnie w Skandynawii, a dokładnie w Norwegii nauczyliśmy się i zrozumieliśmy kilka wartościowych rzeczy, jak zapewnić Ci ciepło, wygodę, przytulność oraz spokojny sen.

Skandynawia zainspirowała nas do dalszego działania. Mając pasję i determinację, w czasie długich, mroźnych norweskich zim, mieliśmy możliwość spojrzenia inaczej na naturę i potrzeby. Zdaliśmy sobie sprawę jak ważna jest jakość oraz idealnie dobrane komponenty.

Naszą misją było stworzenie produktu, który spełni największe potrzeby i oczekiwania najbardziej wysublimowanych konsumentów. By sen był dla nich zawsze wygodny, zdrowy i bezpieczny.

Badania i projekt

Badania i projekt

W Oslo mieliśmy okazję poznać nowych i wspaniałych ludzi z Europy dokładnie z Polski. Nasza pierwsza kawa, przerodziła się w długofalową znajomość opartą na wzajemnym szacunku i zaufaniu.  Wspólnie spędzając czas na pracy i długich wieczornych rozmowach znaleźliśmy rozwiązanie, na to co chcemy wspólnie stworzyć i wyprodukować. Padło na materace, meble oraz ciepłe wspaniałe koce.

WYPRODUKOWANO W EUROPIE

Nasza historia oparta na wieloletniej przyjaźni przerodziła się w wieloletnią współpracę.

Dziś tworzymy międzynarodowy Team oparty na wieloletnim doświadczeniu, wiedzy i współpracy przy nowoczesnych technologiach, rozwojem i jakością wykonania. A co za tym idzie, nasze produkty są nie tylko pięknie wykonane w Skandynawskim stylu ale również zostały idealnie dobrane do współczesnego życia z myślą specjalnie dla Ciebie.

Jesteśmy jednym z nielicznych  producentów, którzy połączyli wiedzę  i styl Skandynawski z Polską dokładnością produkcyjną. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz produkt, najwyższej jakości wyprodukowany w Europie.

Wykonanie i jakość jest bardzo istotna. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, nasi rzemieślnicy podchodzą do tego z jak największą starannością.  Cała produkcja odbywa się ręcznie. Wszyscy jesteśmy dumni, ze wspólnego zaangażowania i działania. Jest to nasza pasja i droga naszego sukcesu.

WYPRODUKOWANO  W EUROPIE
Malsen uzupełnieniem twojego stylu życia

Malsen uzupełnieniem twojego stylu życia

W MALSEN uważamy, że każdy powinien mieć możliwość do wygodnego, zdrowego i bezpiecznego snu. Uważamy, że wszyscy powinniśmy dobrze spać, aby dobrze żyć, by mieć energię do sprawnego działania, by cieszyć się każdym dniem i życiem.
Wygoda Snu jest tym nad czym pracujemy i w dalszym ciągu udoskonalamy. Wierzymy , że pokochasz nasze produkty MALSEN.

Testimonials

What our clients say?

10 000 +

osób wybrało produkty Malsen

Sprawdź