• 0
Free delivery
100% money back guarantee
Help 7 days a week

We set a new standard
in the field of sleep

Malsen inspirowany Skandynawią

Malsen inspirowany Skandynawią

MALSEN to marka dostarczająca wymagającym Klientom w Europie  materace i meble wysokiej jakości.

Materace Malsen produkowane są ręcznie w naszej manufakturze dzięki czemu daje nam to możliwość kontroli nad całym etapem produkcji. Do każdego klienta i zamówienia podchodzimy indywidualnie z jak największą starannością.

Nasza kadra to wysoce utalentowani specjaliści, którzy tworzą je z pasją. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne meble tapicerowane takie jak: łóżka, sofy, fotele, narożniki jak również meble wyprodukowane z litego drewna, dębu, buku lub sosny. Przykładamy dużą wagę do jakości naszych mebli jak również kładziemy duży nacisk na design oraz ich wzornictwo. Dlatego spotkasz u nas tylko najciekawsze modele. Nasze produkty są solidne, wygodne, eleganckie i nowoczesne.

Charakteryzując się Nordyckim Stylem i Skandynawską inspiracją odpowiadamy na oczekiwania klientów ceniących minimalizm, dopracowane detale, wysoką jakość i komfort.

Malsen to Nordycki Styl bo Malsen to Twój prestiż.

Jakość MALSEN

Malsen to nordycki styl i skandynawska precyzja.


Materace, poduszki i meble MALSEN zostały zaprojektowane nie tylko po to by ładnie wyglądały lecz z myślą o Twoim życiu. Spędzając wspaniałe chwile, wstając wypoczętym każdego ranka, pijąc ulubioną kawę w wygodnych sofach i fotelach, na pewno docenisz jakość mebli MALSEN.

Państwa wygoda i komfort są dla nas najważniejsze. Wiemy, że nasze produkty zostały wykonane z jak największą starannością oraz z dobrej jakości materiałów. W cały ten proces zaangażowani są Europejscy doświadczeni nasi pracownicy, stolarze, tapicerowi i wielu innych. Dbamy by jakość naszych produktów była jak najlepsza a wykonanie spełniło Państwa najwyższe oczekiwania.